Domimės trašų rinkos aktualijomis Atėnuose

2018 spalio 24

Domimes trasu rinkos aktualijomis Atenuose

Spalio 24-26 d. apsilankėme didžiausiame Europoje trašų verslo atstovams skirtame renginyje – ARGUS Europe Fertilizer 2018.

Šis renginys suburia daugiau kaip 700 dalyvių iš daugiau kaip 60 šalių ir yra laikomas pačiu profesionaliausiu renginiu Europoje, kuriame savo patirtimis dalinasi ir naujienas pristato  trašų verslo atstovai.

„Džiaugiamės galimybe akis į akį susitikti su esamais klientais ir partneriais.  Kiekvieną jų labai vertiname. Mūsų tikslas – pristatyti įmonės galimybes ir paslaugas, kurias galime orientuoti į  nestandartinius logistikos, krovinių fasavimo, pervežimo konteineriais  sprendimus, kurie mūsų klientams duos didžiausią naudą. Tad labai svarbu žinoti ir sekti visas tendencijas ir naujienas šioje dinamiškoje rinkoje. Mokymasis ir dalijimasis patirtimi su kitais suteikia puikią galimybę išplėsti savo kompetenciją ir ieškoti daugiau individualių birių ir skystų krovinių pervežimo sprendimų „, – sakė įmonės vadovas Justas Kairys.

Graikijoje vykusioje konferencijoje  iš pirmų lūpų išgirdome ir aptarėme Europos krovinių rinkos problemas, pasidalinome patirtimi bei įžvalgomis su kitais kolegomis.