2022 – ieji buvo galimybių metai

2022 gruodžio, 29

Mūsų vadovas Tomas Stasytis sako, kad TLC 2022 – ieji buvo galimybių metai. „Nepaisant fakto, kad šios organizacijos komandos dalimi tapau visai neseniai, tačiau su bendrovės veikla buvau susipažinęs iš anksčiau“, – dalinasi Tomas.

Kaip ir daugeliui verslų pasaulyje, metų pradžioje veiklos planai buvo vieni ir niekas nesitikėjo įvyksiančio karo Ukrainoje, tačiau jis prasidėjo ir daug kas pasikeitė. TLC nebuvo išimtis, todėl peržiūrėjome veiklos strategiją bei identifikavome naujas veiklos kryptis.

Pasak Tomo, mums buvo svarbu, operatyviai pritaikyti įmonės veiklą besikeičiančiomis sąlygomis, perorientuoti savo požiūrį, priimti naujus sprendimus, sukurti procesus, kad klientai patirtų kuo mažiau nepatogumų. “Veikla apie kurią nebuvo net galvota, tapo nauja neatrasta veiklos galimybe – pradėjome iš Klaipėdos uosto teikti specializuoto krovinio išvežiojimo paslaugą po Lietuvą. Suaktyvinome laivų frachtavimo paslaugų apimtis, įgyvendinome ne vieną momentinį projektą, kuris generavo papildomas pajamas TLC“, – teigia bendrovės vadovas.

2023 – iaisiais prioritetu išliks paslaugų skaitmenizavimas, inovatyvūs sprendimai, kurie palengvins bendradarbiavimą su klientais, bus tobulinami esami procesai bei kuriamos naujos paslaugos, sako mūsų vadovas.

„TLC” yra viena iš „Klaipėdos terminalo grupė“ valdomų įmonių.