Įžvalgos iš logistikos sektoriaus po “BreakBULK EU 2023” konferencijos

2023 birželio, 22

Kasmet logistikos sektoriuje vyksta daug ir įvairių tarptautinių konferencijų, tačiau “BreakBulk EU 2023” – unikali, nes joje dalyvauja daugiau nei 10 000 logistikos ekspertų, specialistų ir suinteresuotų šalių.

 

Dalyvavimas šioje konferencijoje padeda mums dar glaudžiau užmegzti ryšius su esamais partneriais ir atrasti tuos, kurie gali tapti jais ateityje. Mūsų verslo plėtros vadovas Mindaugas Danyla dalijasi naujausiomis įžvalgomis iš konferencijos:

 

  • Didėjant projektinių krovinių paklausai ir iššūkiams, su kuriais susiduria MPV parko pramonė, būtina prisitaikyti prie naujų tendencijų. Logistikos įmonės turėtų skatinti savo klientus diversifikuoti vežimo galimybes, pavyzdžiui, rinktis intermodalinius sprendimus ir pan.
  • Vis dar vyraujantis pasaulinis ekonominis neapibrėžtumas taip pat daro įtaką laivybos sektoriui, regioniniam laivų pasiskirstymui ir akivaizdiems kainų svyravimams. Todėl klientams patariama valdyti galimą rinkos nepastovumą ieškant alternatyvių rinkų, kurios padėtų sumažinti priklausomybę nuo konkrečių regionų. Logistikos partneriai turėtų padėti klientams orientuotis šiame sektoriuje ir optimizuoti krovinių vežimo grandinę, siūlydami geriausius sprendimus.
  • Iššūkiai, su kuriais susiduria jūrų logistikos sektorius – “chaoso amžiuje”. Tai rodo, kad svarbu atsižvelgti į pagrindines tendencijas, tokias kaip į ateitį orientuotas darbas, tvarumas, dirbtinio intelekto diegimas. Įgyvendinus šias tendencijas, sektorius padidins veiklos efektyvumą, sumažins poveikį aplinkai ir pagerins klientų aptarnavimą. Apibendrinant galima teigti, kad logistikos sektoriuje daugės procesų, kurie bus toliau skaitmeninami.

 

Šio sektoriaus tendencijų ir perspektyvų supratimas yra esminė mūsų TLC komandos darbo dalis. Mes visada esame informacijos priešakyje ir džiaugiamės galėdami savo žinias pritaikyti praktiškai, siūlydami geriausius logistikos sprendimus ir paslaugas savo klientams.