Mūsų veikla atitinka tarptautinius standartus

2023 birželio, 27

Esame sertifikuoti: ISO 9001 ir ISO 14001.

 

Gautieji sertifikatai patvirtina, kad mūsų įmonėje įdiegtos kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos, atitinka naujausius tarptautinių standartų reikalavimus.

 

„Logistikos sektoriuje jau veikiame 15 metų, todėl noras išlaikyti aukštą paslaugų kokybės kartelę, skatina žengti papildomus žingsnius. ISO sertifikatai – vieni tokių. Jie patvirtina, jog įmonės veiklos organizavimas vykdomas: profesionaliai, skaidriai, etiškai, o svarbiausia – kokybiškai“, – apie gautų sertifikatų svarbą kalba mūsų įmonės vadovas Tomas Stasytis.

 

Pasak Tomo, verslo praktikoje įmonės, įsidiegusios šiuos sertifikatus, traktuojamos kaip solidūs ir patikimi partneriai, kurie orientuojasi į ilgalaikius planus ir paslaugų kokybę.

 

ISO sertifikatai reiškia:

 

  • ISO 9001: 2015 – kokybės vadybos sistema, kuri padeda pagerinti vidinę įmonės tvarką ir jos valdymą, bendrovės procesų valdymą ir efektyvų darbuotojų įsitraukimą į procesus.
  • ISO 14001:2015 – aplinkosaugos vadybos sistema, padedanti gerinti veiklos kontrolę, atsižvelgiant į verslo aplinkosaugos aspektus.

 

Auditą atliko sertifikavimo organizacija “Bureau Veritas“ Lietuvos filialas.