Nestandartinės situacijos verčia tobulėti

2023 vasario, 24

Mūsų darbe niekada nebūna nuobodu. Būna atvejų, kai tenka ieškoti nestandartinių sprendimų, net ir tada, kai konteineriai ir jų kroviniai jau sėkmingai pristatyti užsakovui ir atrodo, kad mūsų darbas čia jau baigtas. Tačiau niekada nežinai, kokios staigmenos laukia atidarius konteinerį. Pažįstamas jausmas?

 

Kaip pasakoja Mindaugas Danyla, mūsų verslo plėtros vadovas, paskutinis iššūkis buvo, kai siunta iš Kinijos buvo taip stipriai suspausta konteineriuose, kad klientas nerado sprendimo, kaip ją saugiai iškrauti savo jėgomis.

 

“Sprendimas išspręsti problemą ir saugiai iškrauti krovinį buvo priimtas įvertinus visas technines galimybes ir ilgametę krovinių krovos verslo patirtį. Panaudojome specialią įrangą, krovinys buvo saugiai iškrautas ir perduotas užsakovui”, – sako Mindaugas.

 

Pasak Mindaugo, labai svarbu kalbėtis su klientu ir nebijoti ieškoti nestandartinių sprendimų.

 

Esame įsikūrę uoste, todėl kasdien savo akimis matome krovos operacijas ir galime greitai rasti sprendimus. Ne tik išskirtiniai kroviniai ar projektai, bet ir tokios netradicinės užduotys skatina mus judėti į priekį ir būti šalia klientų, kai jiems mūsų labiausiai reikia.

 

“TLC” yra viena iš „Klaipėdos terminalo grupė“ valdomų įmonių.