Prisijungėme prie TIA

2020 lapkričio, 30

TIA nariai

Tapome ,,Transporto inovacijų asociacijos” (TIA) nariais

Ši asociacija siekia apjungti transporto ir logistikos sektorių su technologijų industrija, startuoliais, kurie padėtų didinti efektyvumą transporto ir logistikos srityje bei išnaudoti jos turimą potencialą. TIA į vieningą bendruomenę subūrė valstybinių ir privačių transporto įmonių, universitetų, startuolių ir kitų organizacijų kompetencijas.

 

Pasak TLC vadovo Justo Kairio, transporto ir logistikos sektoriaus ateitis neįmanoma be naujų technologijų, o šios srities skaitmenizavimas – neišvengiamas procesas. Tarptautinių krovinių rinka jau po trejų metų išgyvens didelį pokytį. Šiuo metu praktiškai visi krovinių dokumentai pateikiami popieriuje, tačiau Europos Sąjungos sprendimu, nuo 2024-ųjų rugpjūčio valstybinės institucijos privalės priimti vežėjų teikiamą informaciją skaitmeniniu būdu pagal bendrą formatą, galiosiantį visose ES šalyse.

 

,,Daug investuojame į IT sprendimus  ir matome šių investicijų vertę mūsų klientams, darbuotojams ir visai įmonei. Tad tapome TIA nariais siekdami dalyvauti kuriant konkrečius skaitmeninius sprendimus ar įrankius, galinčius pagerinti krovinių dokumentų apskaitos ir kitus logistikos procesus “, – mintimis dalinasi J. Kairys.

 

 

Daugiau apie TIA galite skaityti čia.