Pristatome naują maršrutą prekių eksportui į Jungtinę Karalystę

2021 rugsėjo, 1

Nuo šiol reguliariai vieną kartą per mėnesį krovininis laivas kursuos iš Klaipėdos uosto į Jungtinės karalystės uostą Howdendyke.

Rugpjūčio mėnesį laivą Leiria su 2800 kub. metrų medienos jau išlydėjome į pirmąjį reisą. Rugsėjį jau suplanuotas antras reisas, o spalį bus vykdomas trečiasis reisas maršrutu Klaipėda – Howdendyke.

 

Kaip pasakoja Justas Kairys, mūsų įmonės vadovas, tai jungtinis visos komandos projektas, skatinantis peržiūrėti TLC teikiamų paslaugų kokybę ir tobulinti procesus, kad klientui nekiltų jokių rūpesčių, o kroviniu būtų pasirūpinta visapusiškai.

 

,,Lietuviškos produkcijos tiesioginiam eksportui per Klaipėdos uostą į JK yra išnaudotos dar ne visos galimybės, tad, manau, ateityje šią paslaugą plėsime ir ieškosime klientų ir atgaliniam reisiui importuojamoms prekėms iš Anglijos.”- teigia J. Kairys.

 

Tikslas – teikti kompleksines paslaugas klientui iš vienos patikimos komandos:

priėmėme pjautinės medienos krovinį terminale, organizavome jos pakrovimą į laivą Klaipėdoje bei iškrovimą JK uoste, frachtavome laivą, sutvarkėme visus reikalingus dokumentus. Kai kuriems klientams medieną pristatėme iki durų – į galutinę paskirties vietą krovinio gavėjui. Parinkome ekonomiškai naudingiausius maršrutus.

 

Rugpjūčio pabaigoje mūsų įmonės vadovas asmeniškai lankėsi rytinėje Jungtinės Karalystės dalyje veikiančiuose krovos terminaluose, susitiko su esamais ir, tikimės, būsimais mūsų klientais bei partneriais.

 

Jei siunčiate krovinius į JK ar iš ten – pasikonsultuokite su mumis, pristatysime visas terminalų galimybes Jūsų krovinio eksportui. Mes pasiūlysime Jums nestandartinių ir greitų sprendimų už priimtiną kainą.

 

Tiesiogines užklausas galite siųsti TLC pardavimų vadovui Andriui Valentinui el. paštu : andrius@tlclogistics.lt arba susisiekti mob. tel. +370 698 738 46.