Sėkmingą metų pradžią žymi – 5 pakrauti laivai su medienos granulėmis

2024 vasario, 13

„Mūsų kliento pasitenkinimas suteiktomis paslaugomis, pradedant krovinių priėmimu krovinių terminale ir baigiant sandėliavimu, ekspedijavimu, kruopščiu dokumentų rengimu ir profesionaliu laivų agentavimu, lėmė, kad 2023 m. buvo pasirašyta ilgalaikė paslaugų teikimo sutartis. Todėl šių metų pradžioje pastebimai išaugo tiek į Klaipėdos uostą atplaukiančių laivų, tiek laivų, kurių agentais esame, kiekis”, – teigė mūsų TLC direktorius Žilvinas Urbonas.

 

Mūsų vadovas pabrėžė, kad istoriškai žiemos sezono metu valdydavome vieną ar du laivus, gabenančius medienos granules. Tačiau vien 2023 m. gruodį sėkmingai aptarnavome penkis tokius laivus,o iš viso nuo praėjusių metų gruodžio mėn. iki 2024 m. sausio mėn. pabaigos Klaipėdos uoste apsilankė dešimt laivų, gabenančių medienos granules.

 

Ž. Urbonas pabrėžė, kad vis dažniau atplaukiantys medienos granulių laivai atspindi ne tik teigiamus TLC veiklos rezultatus, bet ir yra iššūkis, kurį reikia laiku suvaldyti. Pavyzdžiui, didėjantis laivų skaičius uosto terminaluose apsunkina krovos grafikų sudarymą, todėl mūsų specialistų komandai būtina dėti maksimalias pastangas, kad būtų laiku patenkinti klientų lūkesčiai.