Džiaugiamės dar vienu sėkmingai pristatytu stambiagabaričiu kroviniu

2021 rugsėjo, 7

Project cargo shipment

Iš Latvijos Rygos uosto į Šiaurinę Švediją sėkmingai pristatėme   stambiagabaritį krovinį – 42 namų modulius.

 

Gabenti moduliai yra 10,6 m ilgio, 4,2m pločio ir 3,1 m aukščio. Tai išties didelių gabaritų krovinys, todėl sklandžiausiai ir efektyviausiai jį  pristatyti klientui galime tik vienu būdu – jūra. Iš šių Latvijoje pagamintų modulių Šelefteo mieste Švedijoje bus statomi pilnai įrengti daugiabučiai, kurie gyventojams duris turėtų atverti jau šį lapkritį.

 

Turime ilgametę stambiagabaričių krovinių gabenimo jūra patirtį, sako Romans Iljins, mūsų įmonės laivų frachtavimo brokeris.

 

,,Jei krovinio gabenimu jūra užsiima TLC komanda, užtikriname, kad bus parinktas tinkamiausias laivas, o kroviniai bus pakrauti, pritvirtinti  ir  iškrauti be pažeidimų. Mes dirbame tik su ilgamečiais, patikimais parneriais ir jei klientui reikia – siunčiame projektų vadovą į pakrovos bei iškrovos uostus organizuoti  bei prižiūrėti visus krovos ir tvirtinimo procesus.” – pabrėžia R. Iljins.

 

Esame krovinių gabenimo jūra ekspertai, tad jei vežate didelių gabaritų krovinius, vėjo jėgainių dalis  – būtinai pasitarkite su mumis. Mes dirbame visame Baltijos jūros regione ir suorganizuosime Jūsų krovinio pristatymą iš arba į bet kurį uostą.