Tapome Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais

2023 vasario, 1

Tapome Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais.

Keliame sau ambiciją, augti, todėl natūralu, jog įvairiais būdais siekiame didinti savo potencialių partnerių, klientų bei bendraminčių ratą.

„Verslo augimui didelę reikšmę turi žinomumas ir plėtra, o rūmai pasiūlo pagal poreikį naujų rinkų radimo ir pasiekimo šaltinius. Organizuoja tarptautinius renginius: verslo misijas, verslo kontaktų renginius prie didžiųjų pasaulinių parodų, bei dalyvavimą tarptautinėse parodose. Tikime, jog vis tai mums atneš naudą ir vertę siekiant veiklos tikslų“, – sako mūsų įmonės vadovas Tomas Stasytis.

Pasak Tomo, šie rūmai vienija įvairių sričių profesionalus, o tai suteikia papildomas galimybes efektyviam bendradarbiavimui ir tarp narių. Rūmai pasitelkdami tarptautinius tinklus, kuriems priklauso, padeda įmonėms ieškoti verslo partnerių tiek vidaus rinkoje, tiek užsienyje ir siekia, kad perduoti kontaktai išaugtų į tarptautines partnerystes.

Tapę šių rūmų nariais dar labiau integruojamės į Klaipėdos regiono verslo bendruomenę, su siekiu ne tik gauti bet ir dalintis savo patirtimi.

„TLC” yra viena iš „Klaipėdos terminalo grupė“ valdomų įmonių.