Agentavome cementą transportavusį laivą iš Švedijos

2023 sausio, 19

Mūsų komanda priėmė laivą ULVIK atplaukusį iš Švedijos į Klaipėdą ir atgabenusį 4000 tūkst. tonų cemento, kuris bus panaudotas Lietuvos statybų sektoriuje.

“Kaip žinia, praėjusiais metais Švedija buvo apribojusi cemento eksportą, tačiau šiais metais šiuos apribojimus atlaisvino ir reguliarūs reisai į Klaipėdos uostą jau suplanuoti pirmam ketvirčiui”, – sako mūsų Komercijos vadovas Justas Kairys.

Nors gyvename laikmečiu, kai auga išteklių ir energijos paklausa, tačiau tuo pat metu pasaulis žengia į tvarumo epochą, kuri įpareigoja „su mažiau daryti daugiau“. Todėl mūsų partnerių terminale cemento perkrova iš laivo į cemento talpyklas vyksta uždaru būdu, vamzdynais, be jokio krovinio sąlyčio su aplinka. Naujosios technologijos leidžia užtikrinti tiek aplinkai nekenksmingą, tiek našesnę krovą.

„Mūsų kompanijos agentas Simas Antužis užtikrino tinkamą laivo priėmimą ir aptarnavimą terminale bei nuolat palaikė ryšį bei operatyvios informacijos apie laivo judėjimą bei krovos operacijas perdavimą laivo savininkui. Tai mūsų viena iš stiprybių – žmonės, kurie profesionaliai atlieka savo darbą ir pasirūpina patikėtomis užduotimis”, – teigia J.Kairys.

TLC komercijos vadovas dalijasi, jog  bet kokiuose rinkos pokyčiuose labai svarbi operatyvi reakcija ir dėmesio koncentracija į kliento poreikius.

„TLC” yra viena iš „Klaipėdos terminalo grupė“ valdomų įmonių.